Привітали дільничних офіцерів поліції

18 червня в Україні відзначається День дільничного офіцера поліції.
З нагоди свята працівників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області привітав голова Березнівської районної ради Віктор Федас.

«Дільничний офіцер поліції - «боєць першої лінії фронту». Саме до вас люди зі своїми проблемами йдуть в будь-який час доби. Тому професія спонукає дільничного мати не тільки професійні навики, але і бути хорошим психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вміння вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу», - зауважив голова районної ради.
За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди професійного свята кращих дільничних офіцерів поліції нагороджено Почесними грамотами.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.