У Березному вчилися писати проекти

Останніми роками в Україні широко використовується вміння писати та захищати грантові проекти. Адже завдяки фінансуванню, яке можна отримати вигравши грант, численні громадські організації отримали реальну можливість реалізовувати власні ідеї.

Сьогодні представники громадських організацій, учнівської та студентської молоді вчилися мистецтву «писати проекти» в рамках одноденного тренінгу з основ планування та написання проектів.

Ініціативних громадян, які прагнуть реалізовувати свої ідеї, навчала експерт з проектного менеджменту, координатор проектів Людмила Самчук.

Під час тренінгу учасники вчилися визначати ідеї, формулювати мету, завдання та заходи проектів, правильно складати їх бюджет та заповнювати грантові заявки на фінансування.

Захід організовано Березнівською районною громадською молодіжною організацією «Центр молодіжних ініціатив «Разом» в рамках реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Березнівському районі на 2017 - 2021 роки.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.