Відкрито дошкільні навчальні заклади

Радісні події сьогодні відбулися у Бронному та Друхові, де діти вперше переступили поріг дошкільних навчальних закладів.

В урочистих заходах взяли участь голова районної ради Віталій Лашта, голова районної державної адміністрації Микола Людвічук, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Галина Ковальчук, голова районної ради профспілки працівників освіти Іван Якимець, представники районних ЗМІ, сільські депутати, жителі населених пунктів.
Керівники району та підприємства підрядника, яке виконувало роботи, вручили вихованцях "Калинки" та "Мальвіни" солодкі подарунки. Бронський сільський голова Леонід Василець від виконкому ради подарував закладу "Калинка" дві ікони та ДіВіДі-плеєр.
На комплекс робіт з реконструкції та капітального ремонту, який тривав по обох закладах з липня цього року, використано понад 1,6 млн. грн. бюджетних  коштів. Зокрема, на капітальний ремонт та відновлення роботи дошкільного навчального закладу ясел-садка "Калинка" села Бронне  використано 650 тис. грн.; на  реконструкцію приміщення для дошкільного навчального закладу ясел-садка "Мальвіна" села Друхів затрачено 949 тис. грн. Обидва дитсадки розраховані на 40 місць.