Завершила роботу вісімнадцята позачергова сесія районної ради

У роботі пленарного засідання, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса  взяли участь: 20 депутатів районної ради з 34 за списком, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, його заступники, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, закладів, представники засобів масової інформації.

В ході роботи засідання прийнято 8 рішень.
Депутати затвердили зміни до районного бюджету на 2018 рік. Основними питаннями змін до бюджету є прийняття ряду цільових субвенцій з державного та обласного бюджетів на соціальні виплати та розвиток закладів освіти. В ході прийняття рішення враховано пропозиції постійних комісій районної ради щодо фінансування окремих напрямків розвитку спорту, виділення коштів на харчування стаціонарних хворих в Березнівській ЦРЛ та Березнівському районному центру ПМД на придбання життєво необхідних ліків для хворих на муковісцидоз.
Окремі рішення стосуються господарських питань – зміна балансоутримувача окремого майна, надання дозволу на списання непридатного для експлуатації траснпортного засобу, прийняття пересувної флюорографічної установки з обласної комунальної власності у районну.
Присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо необхідності внесення змін до переліку медичних препаратів, включених до урядової програми "Доступні ліки".
Більшістю голосів депутатів ради прийнято рішення про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
Депутати не підтримали депутатські запити свої колег Григорія Дежнюка щодо створення комісії з питань активізації процесів створення ОТГ в районі та Олександра Бондаря щодо підготовки на чергову сесію районної ради звернення до Кабінету Міністрів України з приводу вирішення питання придбання шкільних автобусів за кордоном з числа транспортних засобів, що були у вжитку.
Керівник депутатської фракції Аграрної партії України у Березнівській районній раді Ігор Мельник озвучив заяву фракції щодо загрозливої ситуації, на думку політичної сили, що скалалася у зв'язку з реформами у загальній середній освіті.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.