У Березному привітали журналістів місцевих ЗМІ із професійним святом

Сьогодні, напередодні святкування Дня журналіста представників професії привітали голова районної ради Віктор Федас та голова Березнівської РДА Віталій Люшин.

Керівники району подякували колективам районної газети «Надслучанський вісник», телерадіокомпанії «Березне» і позаштатним кореспондентам за їх сумлінну щоденну працю та побажав творчого натхнення у досягненні вищих висот на ниві журналістики.

Присутні щиро привітали головного редактора районної газети «Надслучанський вісник» Надію Ярмолюк, яка стала переможцем творчого конкурсу засобів масової інформації Рівненщини у номінації «Журналіст 2018 року» (серед друкованих ЗМІ).

Кращим працівникам газети, радіо та громадським кореспондентам за багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Випадкове зображення

11.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.