Вперше в Березному відбувся чемпіонат по брейк-дансу пам’яті Героя України Івана Городнюка

Перший регіональний чемпіонат по брейк-дансу «Bimba battle», присвячений пам’яті Героя України Івана Городнюка, зібрав у Парку культури та відпочинку майже сотню учасників. Метою даного заходу є пропагування здоровового способу життя, популяризація сучасних вуличних танців, пiдтримка та розвиток творчих здібностей талановитої та обдарованої молоді, дітей.

У чемпіонаті взяли участь брейкдансери із Рівного, Полтави, Хмельницького, Луцька, Ковеля, Володимир-Волинського.

Учасники змагалися у чотирьох категоріях. Наймолодшій учасниці батлу виповнилось лише 5 років.
Атмосферу заходу підсилив виступ березнівчанина, учасника проекту «Голос Країни - 2018» Давида Стеблюка з музичним проектом «P.P.One».

Переможців чемпіонату нагороджено кубками, подяками, подарунками та грошовими винагородами.

Організатором заходу виступила Березнівська районна молодіжна громадська організація «Повага до життя» за підтримки Березнівської райдержадміністрації.
Варто зазначити, що серед засновників молодіжної громадської організації був і Герой України Іван Городнюк. В пам’ять Івана організація проводить Чемпіонат «Bimba battle» по брейк-дансу. Іван займався вуличними танцями більше 10 років, був одним із тренерів та учасником березнівської команди «Respect for life».

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.