Графік проведення засідань постійних комісій Березнівської районної ради 05-06 червня 2018 року

05 червня (вівторок) 14.00 – засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики;
06 червня (середа), 10.00 – спільне засідання постійних комісій районної ради з економічних питань та комунальної власності, з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності;
06 червня (середа), 14.00 – засідання постійної комісії районної ради з  питань бюджету та фінансів.
Засідання комісій відбудуться в приміщенні районної ради за адресою: м.Березне, вул. Київська, 6.

Анонси подій

Випадкове зображення

6.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.