Вітали обдарованих дітей Березнівщини

На районне свято «Творча обдарованість» прийшли представники влади, педагоги, учні, батьки.

Під час заходу відзначили учнів, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають відмінними оцінками в класних журналах, перемогами на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, спартакіадах, множаться дослідженнями та власними відкриттями майбутніх академіків і учителів, лікарів і політиків, майбутніх будівничих нашої України.

«Підтримка талановитої учнівської молоді сьогодні це інвестиція в завтрашнє майбутнє України», - зазначив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець та подякував батькам, вчителям за їхню працю у вихованні юних обдарувань.

Присутніх зі святом привітали заступник голови РДА Ірина Жилінська та Березнівський міський голова Руслан Пилипчук.
Богдан Дроженець та Ірина Жилінська вручили спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради 11 учням району за особливі успіхи у навчанні, значні досягнення на олімпіадах з базових дисциплін, Всеукраїнським оглядах, конкурсах, спортивних змаганнях.

Загалом нагороди отримали 84 переможці Всеукраїнських та обласних інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань, олімпіад, конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, фестивалів-конкурсів.

Окрім нагород учасники заходу отримали приємні враження від перегляду святкового концерту.

Анонси подій

Випадкове зображення

9.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.