Вже втретє веломарафон «Поліська Січ» мандрував Березнівщиною

26-28 травня на території Березнівського району проходив веломарафон «Поліська Січ».
Марафон проводиться з метою популяризації здорового способу життя, активного відпочинку та екологічно чистого виду транспорту, а також розвитку туристичних маршрутів Рівненщини.

Загалом маршрут веломарафонців пролягав територією Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів.

На контрольних пунктах у м.Березне та с.Маринин відбулись ночівлі та розбиття наметових містечок.

За 3 дні велосипедисти подолали 300 кілометрів, впродовж яких милуватись краєвидами Полісся та архітектурними цікавинками нашого краю.

У заході взяло участь майже 400 велосипедистів.
Організатори заходу – громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного».

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.