На Березнівщині вітали найкращих знавців Біблії

Нагородження переможців районного етапу обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» відбулось у приміщенні Березнівської районної ради та радержадміністрації.

Найкращих знавців Слова Божого обирали серед учнів 3-11 класів.
Вітали переможців, а це близько 80 осіб, голова Березнівської районної ради Віктор Федас, голова Березнівської РДА Віталій Люшин, перший заступник голови Березнівської РДА Олег Піщанський.

Присутні на заході представники релігійних організацій також акцентували увагу на важливості вивчення Біблії та дотримання в житті Божого Слова.

Кращі знавці Біблії отримали дипломи та цінні подарунки. Нагороджено також педагогів та навчальні заклади, де навчається найбільша кількість переможців.

Організаторами заходу виступили Міжнародний благодійний фонд «МИР» за сприяння управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.