«Велодень – 2018»

Цьогоріч на Березнівщині вперше відбулись заходи в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «ВелоУкраїна». Участь у яких взяли не лише жителі міста Березне, а й учнівська молодь із сіл Бистричі та Городище.

Дійство розпочалося з велоперегонів для дітей наймолодшої вікової категорії. 30 дошкільнят наввипередки долали дистанціцю, в кінці якої їх очікували подарунки. Також на площі Незалежності відбулись цікаві конкурси та змагання переможці, яких отримали медалі та грамоти.

До урочистого заїзду центральними вулицями міста долучилось майже 250 велолюбителів, а найвитриваліші на завершення свята долали 15-ти кілометровий шлях мальовничими берегами Случа, маршрутом марафону «Поліська січ 2018».

Усі велюлюбителі отримали головний подарунок – приємні враження та яскраві емоції.

Організатором заходу виступив відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації.

Випадкове зображення

2.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.