Березнівчани долучилися до відзначення Дня вишиванки

Сьогодні українці відзначають День вишиванки.
Так, працівники районної ради, райдержадміністрації та її стурктурних підрозділів прийшли на роботу у вишиванках, аби підтримати українську єдність.

Довідково: День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок. Протягом останніх років до відзначення Дня вишиванки почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.