15 травня - Міжнародний день сім'ї

У переддень цієї дати працівники Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели лекцію з елементами тренінгу "Основи толерантності у сім'ї на базі Березнівської гімназії імені М. Буховича.

Під час лекції учні ознайомились із правилами успішного спілкування для побудови позитивних стосунків у сім'ї та поза нею, з основами толерантності до себе та оточуючих.

Крім того, увагу учнів було акцентовано на важливості згуртування сім'ї, пошуку спільних інтересів та захоплень, що дасть можливість проводити спільне сімейне дозвілля. По завершенню учасники заходу отримали листівки з правилами побудови успішних стосунків.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.