У Березному відбулась презентація збірника «Літопис Березнівщини. Наукові записки Березнівського краєзнавчого музею. Випуск ІІІ»

Презентація наукового збірника у Березнівському районному краєзнавчому музеї. «Пропоноване видання - продовження серії книг «Велика Волинь. Історія, культура, постаті». До третього збірника «Літопис Березнівщини» увійшли історичні та документально-публіцистичні нариси, архівні документи, спогади жертв політичних репресій, які в роки тоталітарного режиму зазнали необгрунтованих покарань.

Велика увага приділена історії громад національних меншин, адже, незважаючи на розбіжність світоглядного та культурного характеру, Березнівщина впродовж століть залишалася спільною домівкою для українців, поляків і євреїв», - на початку заходу зазначила редактор-упорядник збірника, директор Березнівського районного краєзнавчого музею Наталія Трохлюк.

Видання має багатий ілюстративний матеріал. У книзі надруковані праці науковців, краєзнавців, польові матеріали, зібрані під час археологічних та фольклоьрно-етнографічних експедицій. Про роботу над цими матеріалами розповіли автори, які були присутні на заході.

Варто зазначити, що видання розраховане на істориків, археологів, етнологів, фольклористів, мистецтвознавців, етномузикологів, учителів, студентів та широке коло шанувальників історичної та етнокультурної спадщини Полісся.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.