Березнівщина вшанувала ветеранів та загиблих героїв

Четвертий рік поспіль 8 травня відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До цих пам’ятних дат сьогодні в Березному відбувся мітинг.

Квіти до пам'ятних місць борців за волю і незалежність України в роки Другої світової війни поклали голова Березнівської РДА Віталій Люшин, голова районної ради Віктор Федас, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, військовослужбовці, держслужбовці, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, учнівська молодь, громадськість міста.

У більшості людей на грудях був прикріплений червоний мак – у пам’ять про загиблих.
За полеглими у Другій світовій війні відслужили молебень.
Пам’ять борців за незалежність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також в приміщенні Березнівської міської ради проведено зустріч з ветеранами війни за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, під час якої ветеранів привітали зі святом.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.