Шановні ветерани, учасники визвольних змагань, учасники антитерористичної операції, дорогі березнівчани!

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.
Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою біль та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.
У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.
В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільсьтво, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета - визволення рідної землі від ворога.
Немає на українській землі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні.
Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.
Неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність!
Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.
Давайте зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче – синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що лишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Зі щирою повагою голова Березнівської районної ради Віктор Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.