У районі спостерігається приріст виробництва у промисловості та сільському господарстві

Такі економічні показники роботи галузей господарського комплексу Березнівщини у І кварталі 2018 року оприлюднено під час засідання колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяв участь голова районної ради Віктор Федас.

В агропромисловому комплексі району зростання виробництва становить 129,3 %. По темпах зростання валової продукції район посідає 1 місце в області.

Вироблено 1759 тонн м’яса, вирощено худоби і птиці 1773 тонни, вироблено 86 тонн молока.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року виробництво м’яса збільшилось на 1143,5 тонн, вирощено худоби і птиці більше на 1011,6 тонн, виробництво молока зменшилося на 17,5 тонн.
В галузі рослинництва сільгосппідприємствами району посіяно 2463 га озимих зернових культур під урожай 2018 року, що більше на 1134 га до минулого року в т. ч. пшениці посіяно 519 га, озимого жита 1724 га, озимого ячменю 220 га. Крім того,  проведено посів озимого ріпаку на площі 85 га.
За попередніми даними посів ярих зернових культур сільгосп-підприємствами району у 2018 році має скласти 3840 га.
«З метою підтримки розвитку підприємництва на селі та відповідно до Програми підтримки фермерських господарств Рівненської області на 2016-2020 роки в Рівненський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі фермерським господарством подано клопотання на отримання пільгового кредиту на суму 200 тис. грн. для придбання сільськогосподарських машин», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський.
Підприємствами району в 1,9 рази збільшено випуск деревини хвойних порід уздовж розпиляної чи розколотої, на 38,3% – каоліну, на 33,3% – листів профільованих, на 17,8% – виробів столярних та конструкцій будівельних з деревини, на 3,1% – сірників.

Разом з тим, на 21,1% скоротилося виробництво хліба та виробів хлібобулочних, на 23,2% молока обробленого, на 33,8% масла, на 35,9%  та 25,0% відповідно сиру сичужного та свіжого.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.