«Христос воскрес! Воскресне Україна» - у Березному відбулась виставка Великодніх кошиків та композицій

10 квітня в районному будинку культури відбулась щорічна районна виставка Великодніх кошиків та композицій «Христос воскрес! Воскресне Україна», в якій взяли участь 14 культурно-дозвіллєвих комплексів району та громадська організація «Асоціація батьків дітей з інвалідністю та особливими потребами «Особливий кіндер».

Кожен культурно-дозвіллєвий комплекс презентував свою виставку віршами, піснями, легендами та приказками, які передаються в селах від покоління до покоління. А культурно-дозвіллєвий комплекс села Білка провів майстер-клас танцю «Ойра», який побутує в їхньому селі.

Під час виставки присутніх своїм мистецтвом радували солістка районного будинку культури Іванна Юсенко, аматорський  ансамбль танцю «Соняшник», вокальний дует Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа - ліцей з професійним навчанням», фольклорний гурт Моквинського сільського будинку культури.

Серед найкращих на виставці було відзначено Вітковицький, Моквинський, Балашівський, Городищенський, Білківський культурно-дозвіллєві комплекси. Представники цих КДК були нагороджені цінними подарунками. Також подарунки отримали представники громадської організації «Асоціація батьків дітей з інвалідністю та особливими потребами «Особливий кіндер», Зірненського та Губківського  культурно-дозвіллєвих комплексів.

Анонси подій

Випадкове зображення

10.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.