Березнівські школярі переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігієзнавців

Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігієзнавців.

За перемогу змагалось 35 учнів у 7 командах: Рівненського НВК № 12, Березнівського та Сарненського районів, вищого професійного училища № 1 м. Рівне, Костопільської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І  ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка».
У підсумку, І місце виборола команда Березнівського району, до складу якої входили: Наумович Алла, учениця 9 класу, Семенчук Дарина, Соловей Юлія та Зінчук Марія, учні 9 класу, Влащук Богдан, учень 11 класу (вчителі: Науменко Людмила Леонідівна, Ясковець Людмила Анатоліївна, Хильчук Олександр Михайлович та Мороз Ірина Петрівна).

ІІ місце поділили два заклади: команда Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І  ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка» та команда Костопільської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце виборола команда вищого професійного училища № 1 м. Рівне

За матеріалами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації

Анонси подій

Випадкове зображення

21.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.