Увага! Встановлено нерестову заборону на вилов риби та інших водних біоресурсів

Відповідно до наказу управління Державного агентства рибного господарства у Рівненській області (Рівненський рибоохоронний патруль) від 14.03.2018 № 24-ОД «Про встановлення нерестової заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Рівненському рибоохоронному патрулю на 2018 рік» встановлена весняно-літня заборона на лов риби та інших водних біоресурсів.

Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів у водних об’єктах Рівненської області на час ходу риби на нерест і на період ікрометання в такі строки:
- з 01 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;
- з 01 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах, інших водоймах;
- з 01 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

Заборонити лов (добування) раків у водних об’єктах Рівненської області в період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок в такі строки:
з 01 квітня по 30 червня;
з 20 серпня по 30 вересня.

Нерестовищами вважати ділянки водойм де відбувається нерест риб, зокрема:
мілководні, зарослі м’якою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм;
глибоководні ділянки водойм з турбулентним рухом води, кам’янистим та піщаним дном;
стариці, заплави та заливні луки на річках, озерах, водосховищах та інших водоймах.

Дозволити любительське рибальсьтво, на водоймах загального користування, з берега за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком або одним спінінгом.
Заборонено громадянам, підприємстам, установам та організаціям використання плавзасобів в межах нерестовищ.

Сергій Середній, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.