Березнівщина запрошує до участі в науково-практичній конференції

З нагоди 110-ї річниці з дня народження засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця наукових працівників вищих навчальних закладів, педагогічних працівників, школярів, студентів запрошують взяти участь в науково-практичній конференції «Тарас Бульба-Боровець – син землі поліської». Захід відбудеться 15 травня 2018 року в місті Березне.

Для включення доповіді у програму науково-практичної конференції необхідно до 30 квітня 2018 року включно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді та заявку.
За результатами науково-практичної конференції буде видано збірник тез та сформовано електронний збірник матеріалів.

Контактні особи з питань формування збірника: завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради Мельничук Лідія Степанівна (0687582197, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та методист комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради Швед Людмила Миколаївна (0974885758, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

З більш детальною інформацією про науково-практичну конференцію можна ознайомитись за посиланням: https://rmkberezne.jimdo.com/

Анонси подій

Випадкове зображення

11.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.