Наталія Трохлюк серед обласних стипендіатів в галузі культури

21 березня працівники галузі літератури, театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва, хореографії та кінематографії отримали гранти та стипендії для створення й реалізації творчих власних проектів.

Стипендію голови облдержадміністрації та голови облради отримуватиме і директор комунального закладу «Березнівський районний краєзнавчий музей» Березнівської районної ради Наталія Трохлюк. Вітаємо Наталію Олександрівну та бажаємо натхнення для подальших творчих злетів.

Випадкове зображення

14.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.