Година Землі 2018

Шановні жителі Березнівського району!
На звернення національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) просимо підтримати проведення в Україні всесвітньої кампанії Година Землі 2018, що проходитиме у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год.

Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей для збереження природи нашої Планети.
Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році. У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучились більше 50 міст та містечок.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.
Пропонуємо суб’єктам господарювання Березнівщини, підприємствам і організаціям бюджетної сфери, громадськості та усім жителям району 24 березня о 20:30 долучитись до кампанії Година Землі-2018 та ВИМКНУТИ СВІТЛО і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину.
Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.

Випадкове зображення

16.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.