На Березнівщині відзначають 110-у річницю від дня народження засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця

У Березнівському районному краєзнавчому музеї з нагоди 110-ї річниці від дня народження засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця відкрилась виставка «Тарас Бульба-Боровець – незламний борець за волю України».

Фотоілюстративна експозиція розповідає про життя та діяльність діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни.

Присутні на відкритті виставки місцеві дослідники життя і діяльності Тараса Бульби-Боровця розповіли присутнім про основні історичні події, пов'язані з життям отамана «Поліської Січі».

По завершенню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника засновника УПА «Поліська Січ».
Варто зазначити, що експозиція діятиме протягом березня-квітня поточного року.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.