На Березнівщині відзначили 204-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

З нагоди дня народження Тараса Шевченка у Березному представники влади, громадськості поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

Потому в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбулось свято «Кобзар і пророк твій, Вкраїно!».
Участь в урочистих заходах, присвячених 204-й річниці з дня народження видатного поета, взяв голова районної ради Віктор Федас.

У рамках заходу вокальне тріо та дует бандуристів дитячої музичної школи виконали пісні на слова Кобзаря. У виконанні народного аматорського камерного хору районного будинку культури під керівництвом Наталії Поліщук звучали твори  Т. Г. Шевченка «Зоре моя вечірняя» та «Заповіт».

Переможці, призери та учасник районного огляду читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» Оксана Правосудович, Ксенія Рибак, Аліна Бондаренко та Іван Одейчук декламували шевченківську поезію.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.