Дорогі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Прекрасна половина людства володіє унікальним даром допомагати всім, хто потребує уваги та опіки, віддавати ближнім тепло своїх сердець і душевну щедрість, зберігаючи попри всі життєві труднощі неповторну привабливість і вроду.
Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.
Нехай же поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а прекрасні почуття зігрівають Ваше серце і дарують окрилення для нових  успіхів у сфері, якій ви присвятили свої знання і таланти.
Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно.
Хай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне дерево, квітує і проростає новими пагонами.
Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

З повагою голова Березнівської районної ради Віктор Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

4.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.