Обережно - кір!

У Березнівському районі продовжує зростати захворюваність на кір. З початку року вже зареєстровано 6 випадків кору.

Серед захворілих 5 дітей та 1 дорослий. З усіх хворих 4 особи знаходились на стаціонарному лікуванні. З числа захворілих 2 не мають жодного щеплення КПК, 1 не отримала чергового щеплення. Від цієї інфекції немає специфічного лікування. У групі ризику діти та дорослі, які не щеплені проти кору та не хворіли на кір, а також вагітні жінки.
Нагадуємо, що вакцинація є єдиним способом захисту від кору.
Рекомендуємо батькам вакцинувати дітей, щоб вберегти їх від цього небезпечного захворювання. А дорослим, які не мають щеплення проти кору, вакцинуватись придбавши вакцину за власний кошт.
У Рівненську область надійшло 7000 доз вакцини проти кору, епідпаротиту та краснухи (КПК). Вже підготовлено розподіл вакцин в райони. Протягом декількох днів вакцини будуть на всіх щеплювальних пунктах області.

Березнівське районне лабораторне відділення Костопільського міжрайонного відділу Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.