Завершила роботу шістнадцята сесія районної ради

23 лютого відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса, взяли участь 26 депутатів районної ради з 34 за списком,

Народний депутат України Сергій Євтушок, депутати Рівненської обласної ради від Березнівського району Тетяна Воронко, Валентин Крока, Микола Мельник, голова районної державної адміністрації Віталій Люшин, його заступники, міський, селищний, сільські голови, керівник апарату та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, керівники окремих установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації, особи,  причетні до питань, що виносилися на розгляд сесії.
В ході роботи засідання прийнято 26 рішень.
Депутати заслухали звіт голови РДА Віталія Люшина щодо здійснення у 2017 році районною державною адміністрацією делегованих їй повноважень та виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2017 рік та прийняли відповідне рішення.
Внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік.
Враховуючи пропозиції райдержадміністрації, постійних комісій районної ради затверджено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського районк на 2018 рік, які стосуються сфер освіти, охорони здоров'я та культури.
Затверджено ряд програм соціального спрямування, зокрема: Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2018 рік, районну програму відшкодування витрат за пільгове користування послугами зв’язку, районну програму компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення на 2018 - 2019 роки, районну програму компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Березнівського району, на 2018 - 2019 роки, районну   програму   відшкодування вартості  пільгового  проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1 та 2. Розгляд цих питань супроводжувався певними дискусіями, основним мотивом яких було те, що відшкодування витрат за надання пільг окремим категоріям громадян, що встановлені на державному рівні, має здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету. Враховуючи це, на пропозицію постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, районна рада схвалила відповідне звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Прийнято рішення щодо звітів з виконання районних галузевих програм, дія яких завершилася у 2017 році. Звіти детально заслухано та обговорено на засіданнях постійних комісій районної ради.
Затверджено ряд інших важливих програм - Програму розвитку дорожнього господарства Березнівського району на 2018 рік, Програму розвитку культури Березнівського району на період до 2022 року, районну програму підтримки книговидання місцевих авторів на 2018-2022 роки.
У сфері освіти прийнято рішення щодо внесення змін до статуту комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" Березнівської районної ради,  звтверджено статут комунальної установи "Березнівський інклюзивно-ресурсний центр" Березнівської  районної  ради Рівненської області у новій редакції, з числа депутатів районної ради визначено уповноваженого представника Березнівської районної ради у конкурсній комісії щодо конкурсного відбору директора та педагогічних працівників комунальної установи "Березнівський інклюзивно-ресурсний центр" Березнівської районної ради Рівненської області.
Разом з тим, не зважаючи на активне обговорення депутати не досягли спільної думки у питанні затвердження порядку призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району у новій редакції.
Заслухано звіти керівників комунальних підприємств районної ради про виконання фінансових планів за 2017 рік та затвержено фінансові плани підприємств на 2018 рік.
Ряд прийнятих рішень стосується вирішення земельних питань  та управління об'єктами спільної власності громад району.
Відповідно до рекомендацій президії районної ради депутати схвалили звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до нормативних документів в частині приведення посадових окладів працівників районної державної адміністрації до розміру мінімальної заробітної плати.
На завершення засідання депутати одноголосно підтримали запити депутата районної ради Ничипорука В.М. щодо відновлення у місті Березне автобусних маршрутів загального користування  та облаштування тротуару по вул.Будівельників в м.Березне.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.