Пошук патронатних вихователів триває

20 лютого, вже не вперше, в приміщенні Березнівського районного центру зайнятості відбувся інформаційний захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Основною метою заходу є пошук кандидатів у патронатні вихователі з числа безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли присутнім про умови, необхідні для надання послуги патронату, як альтернативи працевлаштування. Також обговорили питання щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення, функціонування та порядок фінансування патронатних сімей. Слухачів поінформовано про особливості надання нової комплексної соціальної послуги завдяки якій дитина, яка опинилась у складних життєвих обставинах, зможе отримати у сім'ї патронатного вихователя тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію.
На завершення зустрічі спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запропонували присутнім обговорити отриману інформацію у власних сім'ях та поширити серед знайомих.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.