Березнівщина вшановує четверті роковини пам’яті Героїв Небесної Сотні

Рівно чотири роки тому відбулися події, які назавжди змінили історію українського народу. Мирний протест громадян, які вийшли на головний Майдан країни, тодішня влада жорстоко розігнала, забравши сотні невинних життів простих людей – Героїв, які боролися за краще майбутнє нашої держави.

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, учнівської молоді та громадськості поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні, меморіальних дошок Герою України та Небесної Сотні Івану Городнюку.

Потому у приміщенні Березнівського НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням” відбулась тематична зустріч “Небесній Сотні - шана й молитви” під час якої активіст Революції Гідності та учасник антитерористичної операції Михайло Прядун розповів про події, які відбувались на Майдані взимку 2013-2014 років, а заступник директора Березнівського НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням” Ірина Шнайдер поділилася з учасниками зустрічі теплими спогадами про Героя Небесної Сотні Івана Городнюка поділилась.

На завершення заходу присутні вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО хвилиною мовчання.

Анонси подій

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.