У Березному вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбулась зустріч представників влади з учасниками бойових дій на території інших держав.

На початку заходу учасники вшанували пам’ять загиблих та померлих ветеранів афганської війни, учасників АТО хвилиною мовчання.
Звертаючись до присутніх ветеранів заступник голови районної ради Людмила Пилипчук зазначила, що ветерани війни в Афганістані були одними з перших серед учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, продемонстрували твердість духу та бойову підготовку у війні з російським агресором на Сході України. Заступник голови ради подяувала афганцям за моральні принципи, допомогу у розбудові району та активну участь у громадському житті.

Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іван Попач прозвітувався про проведену ветеранською організацією роботу та розповів про перспективи подальшої діяльності.

Під час зустрічі голова РДА Віталій Люшин, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та служб району відповідали на питання соціального, медичного, пенсійного забезпечення, земельного законодавства.
По завершенню учасники зустрічі поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. Також по загиблих в Республіці Афганістан відслужили панахиду.

Анонси подій

Випадкове зображення

14.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.