Результати конкурсного відбору на посаду директора Трудового архіву Березнівського району

09 лютого 2018 року під керівництвом заступника голови районної ради Людмили Пилипчук відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Трудового архіву Березнівського району.

В роботі засідання взяли участь депутати Рівненської обласної ради Тетяна Воронко та Микола Мельник, помічник-консультант народного депутата України Віталія Корчика Микола Семенович.
На конкурс документи подали три кандидати, які представили конкурсній комісії свої програми розвитку Трудового архіву Березнівського району.

За результатами обговорення, шляхом відкритого голосування було визначено переможця конкурсного відбору. Ним став – Сухан Віктор Григорович.
Відповідно до порядку проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2017 №399, конкурсна комісія рекомендувала винести на розгляд сесії районної ради відповідний проект рішення щодо призначення на посаду та укладання контракту з переможцем конкурсу.

Анонси подій

Випадкове зображення

8.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.