Відбулося засідання координаційної наради керівників правоохоронних органів

Про стан запобігання і протидії злочинності та корупції на території Березнівського району упродовж 2017 року говорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася 7 лютого у приміщенні районної ради та радержадміністрації.

Участь у нараді взяли керівництво району, представники прокуратури, правоохоронних органів, державних лісових підприємств.
Керівник Сарненської місцевої прокуратури Ярослав Баглєй виступив з інформацією щодо стану законності та криміногенної ситуації в районі, ефективності запобігання й протидії злочинності та корупції.
На нараді обговорено питання щодо захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, лісових ресурсів, законності використання бюджетних коштів, профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень.

Анонси подій

Випадкове зображення

9.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.