Березнівщина увійде до туристичного проекту «Медове коло»

Одним із ключових завдань Рівненщини є розвиток туризму. Щоб ефективно працювати в цьому напрямку - була розроблена Стратегія розвитку туризму Зеленого Шляху «Медове коло».

Проект стосується екологічного та активного туризму. Маршрут пролягатиме територією Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів, що в умовах децентралізації лише сприятиме їх розвитку. Там створюватимуться для туристів повноцінні маршрути, аби заохочувати їх відвідувати наш край. Визначними місцями маршруту «Медове коло» є Тунель кохання у Клевані, заказник «Базальтові стовпи», Музей лісу, ландшафтний парк «Надслучанська Швейцарія».

Крім того, тут є і відповідна інфраструктура: санаторій «Червона калина», мисливсько-спортивний клуб «Сокіл», парк сімейного дозвілля «Ремельський».
До обговорення Стратегії ОДА залучила місцеву владу, громадських активістів, науковців, підприємців і фахівців туризму. Всі вони зібралися в Рівненській ОДА, щоб визначити організаційні моменти втілення проекту.
За словами експертів Української асоціації активного та екологічного туризму Андрія Гінкула та Сергія Підмогильного, Стратегія є найкращою в Україні за рівнем деталізації та планування.  Це саме ті аспекти, які створюють широкі можливості для учасників та гарантують успіх.
Наступний крок «Медового кола» узгодження головою ОДА та затвердження на найближчій сесії обласної ради.
«Медове коло» вже увійшло до Програми розвитку області на найближчі роки. Затверджений документ дасть можливість брати участь у всіх грантових конкурсах, отримувати фінансування з різних джерел. Але, вже зараз можна писати мікропроекти на конкурси, що оголошує Рівненська ОДА, та отримувати кошти на місцевий розвиток», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Анонси подій

Випадкове зображення

21.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.