Березнівчани серед призерів Чемпіонату України зі стрільби з лука

Протягом п’яти днів лучники змагались у вправності на Чемпіонаті України. Турнір відбувся в Сумах та тривав з 16 по 21 січня.

20-річний березнівчанин Антон Комар виборов бронзову нагороду змагань у стрільбі із класичного лука. Він став дебютантом змагань серед дорослих.

Також березнівчанин Андрій Доцик став срібним призером юніорської першості у стрільбі із блочного лука.

Крім того, бронзові нагороди в командній першості серед чоловіків у стрільбі із блочного лука здобули березнівчанин Роман Говядовський, рівнянин Олег Тимчаюк та березнівчанин Іван Мазепа.

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.