Березнівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості - один з найкращих закладів позашкільної освіти області

З метою виявлення кращого закладу області, підтримки його діяльності, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду з позашкільної освіти наприкінці року на Рівненщині проводився обласний конкурс «Кращий позашкільний навчальний заклад року»

відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації «Про проведення обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року» від 24.11.2017 № 533.
У конкурсі взяли участь комплексні та профільні позашкільні навчальні заклади Березнівського, Дубровицького, Дубнівського, Костопільського, Рокитнівського районів, міста Вараш та позашкільні навчальні заклади обласного підпорядкування.
Презентований досвід роботи засвідчив про значні здобутки позашкільних навчальних закладів у справі навчання, виховання дітей та учнівської молоді. Педагогічні колективи переконливо довели, що їхня система забезпечує вагомі практичні результати.

Високо оцінено роботу 21 педагогічного працівника Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, його 766 вихованців, котрі демонструють гарні здобутки, творчі перемоги на різних рівнях. Також обласне журі відзначило роботу та досягнення директора закладу Наталії Карповець.

За результатами обласного конкурсу Березнівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості посів ІІ місце у номінації «Комплексний позашкільний навчальний заклад».
Вітаємо всіх причетних до цієї визначної події та зичимо нових перемог на освітянській ниві! Хай вам щастить у всьому!!!

Випадкове зображення

11.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.