Активна молодь Березнівщини поділилась власними ідеями з посадовцями

Спілкування відбулось під час зустрічі представників учнівського та студентського самоврядування із головою районної ради Віктором Федасом, головою райдержадміністрації Віталієм Люшиним, Березнівським міським головою Русланом Пилипчуком.

Це не перша зустріч з молоддю, адже у минулому році, напередодні Дня місцевого самоврядування, за ініціативою голови районної ради Віктора Федаса круглий стіл з молоддю відбувся у районній бібліотеці де активно обговорили шляхи взаємодії владних структур з молодіжним середовищем. Відповідно до обопільних домолностей 18 січня вібулася чергова зустріч, у ході якої молодь ділилась власним баченням щодо пріоритетних напрямків розвитку Березнівщини, реалізації соціальних проектів, а також обговорила питання ефективної співпраці молоді та влади.
На думку молодих людей, їх ідеї можуть стати фундаментом для позитивних змін життя нашого району. Зокрема, учень Березнівського НВК «ЗОШ-ліцей з професійним навчанням» Богдан Влащук запропонував створити соціальну скарбничку, до якої можна було б збирати одяг, канцтовари, речі першої необхідності, а потім передавати тим жителям міста, які потребують такої допомоги. Десятикласник Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Марчук порушив питання щодо створення безкоштовних пунктів збору люмінесцентних ламп та їх подальшої утилізації. Він розповів, що зірненських школярів ще змалечку привчають до роздільного збору сміття. Для цього на території закладу є спеціальні ящики, які зроблені власними руками учнів та вчителів. Адже подолання екологічної кризи, яка охопила весь світ, починається з маленьких справ.
Також звучали пропозиції щодо розроблення логотипу і бренду міста, створення креативного простору у Березному, а саме селфі-зони, проведення озеленення, реконструкції кінотеару тощо.
На завершення зустрічі молодь ознайомилися з роботою районної ради та райдержадміністрації, відвідали робочі кабінети голів ради та адміністрації, працівників владних органів.

Анонси подій

Випадкове зображення

8.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.