На Березнівщині колядували та щедрували

Уже вкотре в Березнівському районному будинку культури відбувся щорічний районний фестиваль «Коляда». У фестивалі взяли участь 22 колективи колядників, щедрувальників і вертепів.

Святкову атмосферу свята задав гурт «Щедрик» районного будинку культури.

Самодіяльні артисти з Білківського сільського клубу відтворили театралізоване дійство «Вертеп».
Злагоджено звучали віншування, колядки і щедрівки у виконанні колективів і гуртів Зірненського, Городищенського, Кам’янського, Великопільського, Вітковицького, Грушівського, Друхівського, Яринівського, Хмелівського, Тишицького, Поліського, Бронського, Марининського, Балашівського, Полянського, Губківського, Прислуцького, Бистрицького сільських та Соснівського селищного культурно-дозвіллєвих комплексів.
У фестивалі було задіяно багато дітей не лише шкільного, а й дошкільного віку, які стали окрасою окремих виступів культурно-дозвіллевих комплексів Хмелівської, Бронської, Поліської, Грушівської, Білківської, Зірненської, Тишицької сільських та Соснівської селищної рад.
У заході взяли участь молодіжні хори Об’єднаної церкви християн віри євангельської - п’ятидесятників м.Березне, с.Колодязне, с.Поляни.
Завершив фестивальну програму чоловічий  вокальний ансамбль Бистрицького КДК, який вкотре показав  високу професійну майстерність.
Загалом у фестивалі прийняли участь понад 200 учасників.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.