До уваги студентів!

Якщо ви за підсумками зимової сесії 2017-2018 навчального року навчаєтесь на відмінно, ви можете отримувати стипендію згідно з районною програмою надання стипендій учням і студентам з багатодітних, малозабезпечених, неповних, функціонально неспроможних сімей, які проявляють успіхи у навчанні, затвердженої рішенням Березнівської районної ради від 27.10.2017 № 360.

Згідно Положення стипендії призначаються:
1) Учням закладів професійно – технічної освіти, студентам закладів вищої освіти, які навчаються на „відмінно” або мають високий рівень знань – (середній бал успішності „5” – за п’ятибальною та „10-12” - за дванадцятибальною системами) з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей;
2) Учням закладів професійно – технічної освіти, студентам закладів вищої освіти, які навчаються на „відмінно” або мають високий рівень знань – (середній бал успішності „5” – за п’ятибальною та „10-12” -  за дванадцятибальною системами) з функціонально неспроможних сімей  (немає прожиткового мінімуму на одну особу).

Претенденти на отримання стипендії подають наступні документи:
1)  довідку з навчального закладу;
2)  копію залікової книжки за підсумками зимової сесії 2017-2018 навчального року;
3) довідку про приналежність до соціально незахищеної категорії (довідка про склад сім’ї, якщо сім’я неповна, багатодітна; довідка  про малозабезпеченість (видається в управлінні соціального захисту населення РДА) або довідки про доходи батьків, якщо сім’я функціонально неспроможна);
4)  копія паспорта та ідентифікаційного кода.

Розмір щомісячної стипендії  становить 300 грн. 00 коп.

Документи  подаються у районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Березне, вул. Андріївська,  будинок 1 (2 поверх) до 01 лютого 2018 року.  Довідки за телефоном 5-37-30, 5-40-42.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Випадкове зображення

19.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.