Шановні земляки, гості веб-сторінки!

Від імені депутатського корпусу Березнівської районної ради щиро вітаю вас з Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої роботи, пошуку правильних рішень та результатів. 2017 рік продемонстрував що сила громади у злагодженості дій і думок.
У Новому році бажаю миру та єдності, порозуміння та взаємопідтримки. Хай неодмінно збудуться всі світлі наміри, здійсняться добрі справи, справдяться численні побажання здоров'я, щастя та благополуччя, що їх щедро даруватимуть вам у ці святкові дні рідні, друзі та колеги!
Нехай дорогу у майбуття усім нам осяює яскрава Різдвяна Зірка!
З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями голова районної ради Віктор Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.