Вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

24 грудня вся Україна відзначатиме 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола. Видатного українського політика, публіциста, літературного критика, діяча руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу.

Він започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників. Був одним з найяскравіших організаторів та активістів цього руху, що в 60-ті - 70-ті роки протистояв тоталітарному режимові, виступав за відродження України, її мови, культури, духовності, державного суверенітету.
Напередодні пам’ятної дати голова районної ради Віктор Федас та голова райдержадміністрації Віталій Люшин поклали квіти до пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу у Березному.
Також в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся вечір пам’яті на тему: «Він був пророком у своїй державі». Представники влади, громадських організацій, студентської та учнівської молоді, громадськості переглянули відеоролик та ознайомилися з матеріалами тематичної книжкової виставки, присвяченої життю та діяльності В’ячеслава Чорновола.

Анонси подій

Випадкове зображення

4.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.