Завершила роботу п'ятнадцята сесія районної ради

22 грудня відбулося третє пленарне засідання п'ятнадцятої сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса, взяли участь 25 депутатів районної ради з 34 за списком, голова райдержадміністрації Віталій Люшин та його заступники, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносилися на розгляд сесії, представники громадськості.
В ході роботи засідання прийнято 25 рішень.

Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2018 рік, сформовану з врахуванням ряду додаткових пропозицій за результатами громадського обговорення та роботи постійних комісій районної ради.
Враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів та постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів рада внесла зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Затверджено районний бюджет на 2018 рік.
Депутати прийняли відповідні рішення щодо звітів постійних комісій районної ради за період діяльності з грудня 2016 по грудень 2017 року.
Одноголосно затверджено ряд програм. Зокрема, програму підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради на 2018 рік, програму фінансової підтримки депутатської діяльності на 2018 рік, програму з відзначення  державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Березнівським районом на 2018 - 2020 роки. Внесено зміни до районної програми відшкодування витрат за надані  пільги окремим категоріям громадян на 2017 рік.
Враховуючи рекомендації постійних комісій ради встановлено вартість харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів "Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад" району на 2018 рік.
Відповідно до Закону України "Про освіту" прийнято рішення про створення комунальної установи "Березнівський інклюзивно-ресурсний центр" Березнівської районної ради Рівненської області.
Рада надала управлінню освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації повноваження щодо забезпечення в порядку, визначеному чинним законодавством України, призначення та звільнення керівників закладів, установ освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Депутати затвердили порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на конкурсній основі, дія якого поширюється на керівників комунальних закладів охорони здоров'я та комунальних підприємств та установ.
Затверджено план роботи Березнівської районної ради на 2018 рік та прийнято ряд рішень з питань управління майном комунальної власності.
Депутати районної ради звернулися до Верховної ради України щодо необхідності внесення змін до законодавства у сфері громадянства та забезпечення конституційних прав громадян в частині відображення в певних документах національності.
Підтримуючи ініціативу профспілок працівників лісового господарства схвалено звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реформування  лісового господарства.
Після активного обговорення депутатський корпус не прийняв рішення з питання звіту начальника управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації Бойчук Н.К. щодо здійснення функціональних повноважень та з питання укладання контракту з Суханом В.Г. на посаді директора Трудового архіву Березнівського району.

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.