До уваги суб’єктів декларування!

01.01.2018 розпочинається черговий етап електронного декларування в Україні.

Для успішної подачі декларації у 2018 році, Вам необхідно здійснити наступні дії:
1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
2) перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром.
З метою завчасної підготовки до чергового етапу розміщуємо Рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції.

Анонси подій

Випадкове зображення

16.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.