Подарунки дітям у День Святого Миколая

19 грудня у районному будинку культури відбулось свято до Дня Святого Миколая, організоване Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Солодкі подарунки цього дня отримали діти, батьки яких брали чи беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, та діти із сімей вимушених переселенців.

Вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості провели для учасників свята театралізоване дійство з іграми, конкурсами, призами та подарунками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від дійства та безліч яскравих вражень.

Анонси подій

Випадкове зображення

15.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.