Малинський ДНЗ серед найкращих в області

На Рівненщині визначили найкращі сільські та міські дитсадки. Їх обрали у результаті проведення обласного конкурсу «Кращий дошкільний заклад».

Так, серед дошкільних навчальних закладів міської місцевості кращими стали:
І місце – ДНЗ № 52 Рівненської міської ради;
ІІ місце – ДНЗ № 8 Вараської міської ради;
ІІІ місце – ДНЗ № 4 Дубровицької міської ради.
Серед сільський дошкільних навчальних закладів вибороли першість:
І місце – ДНЗ «Калинонька» с.Полиці Володимирецького району;
ІІ місце – ДНЗ «Сонечко» с.Малинськ Березнівського району;
ІІІ місце – ДНЗ «Вишиванка» с.Мала Любаша Костопільського району.
«Рівненщина має найвищий показник народжуваності. І збільшення місць у дошкіллі залишається незмінним пріоритетом для всіх місцевих органів влади. Того року створено 836 місць, а прогнозувалося 815. Добре, що у нашій області не тільки зростає охоплення дошкільною освітою, а й на високому рівні здійснюються освітні та виховні процеси», – зауважив головний освітянин Григорій Таргонський.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.