Відзначили День місцевого самоврядування

07 грудня вітали працівників місцевого самоврядування у приміщенні районної ради, де зібралися представники районної влади, депутати районної ради, сільські, селищний, міський голови, працівники органів місцевого самоврядування, начальники управлінь, відділів, служб.

У своєму вітальному слові голова районної ради Віктор Федас зазначив:
"Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.     Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави.
Український народ зробив свій вибір на користь європейського вектору розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея децентралізації влади, ефективного місцевого самоуправління та заможної самоврядної громади.
Цей вибір повинен стати особистою відповідальністю кожного свідомого громадянина України, кожного депутата місцевої ради та сільського, селищного, міського голови.
Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Березнівщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для району  питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.
Попереду на нас очікує робота щодо розвитку місцевої інфраструктури, покращення надання якісних послуг населенню та підвищення його добробуту.
Переконаний, що сильні громади, які постануть у результаті втілення в життя ідей реформи, будуть основою міцної та процвітаючої України. Таким шляхом вже пройшли більше третини територіальних громад України."

Кращих працівників місцевого самоврядування, депутатів відзначено почесними грамотами обласної ради,  районної ради та райдержадміністрації.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.