Вітання голови Березнівської районної ради з Днем місцевого самоврядування

Шановні березнівчани, дорогі земляки!
Сьогодні Україна на державному рівні відзначає свято народовладдя - День місцевого самоврядування.
Події останніх років продемонстрували прагнення людей брати безпосередню участь у державотворчих процесах заради достойного життя у цивілізованій країні.
Сьогодення нам ставить ряд викликів та завдань, які ми маємо вирішити разом.
Оптимальним результатом втілення спільних зусиль повинні стати самодостатні і заможні територіальні громади, в яких громадяни демократично і свідомо вирішують питання місцевого значення, впливають на ухвалення рішень щодо їхньої життєдіяльності, мають дієві інструменти контролю над владою, а найголовніше – отримують якісні й сучасні послуги, живуть повноцінним життям у цивілізованій та успішній країні.
Упевнений, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі.
У цей святковий день щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування депутатів сільських, селищної, міської, районної та обласної рад, керівників громад, працівників рад, ветеранів органів місцевого самоврядування, усіх хто працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси. Бажаю вам міцного здоров’я та непохитної віри у щасливе майбутнє України.
Нехай це свято додасть сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.
Миру, щастя та злагоди усім нам.

З повагою, голова районної ради Віктор Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

3.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.