Спілкувалися з молоддю про місцеве самоврядування

В рамках заходів з відзначення Дня місцевого самоврядування в районі 05 грудня 2017 року в приміщенні КЗ "Березнівська централізована система публічно-шкільних бібліотек" вібулася зустріч з представниками учнівського та студентського самоврядування на тему: «Реформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесах».

У зустрічі взяли участь голова Березнівської районної ради Віктор Федас, голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, голова постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності Василь Ящук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець, представники учнівського та студентського самоврядування, засобів масової інформації.

В ході зустрічі представники влади ознайомили молодь із системою місцевого самоврядування району та напрямками його реформування. Підростаюче покоління активно включилася до спілкування. Зокрема, з-понад двадцяти питань, заданих молоддю, найбільшиї інтерес становили питання ефективності об'єднання територіальних громад, покращення взаємодії молоді та влади, активізації молодіжної політики в районі, екологічних проблем Березнівщини тощо.

Завдяки технічній підтримці центральної районної бібліотеки через он-лайн конференцзв'язок в зустрічі взяли участь представники учнівського самоврядування Соснівського та Балашівського опорних навчальних закладів, Моквинської гімназії, студенти Березнівського лісотехнічного коледжу.
За підсумками понад двогодинного спілкування обидві сторони залишилися задоволеними та підтримали думку щодо систематичного проводення таких заходів.
Від керівництва районної ради та райдержадміністрації для найактивніших учасників надійшла пропозиція зустрітися під час зимових канікул та обговорити конкретні ідеї для втілення їх у життя.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.