Місцеве самоврядування: виклики сьогодення

на таку тему 04 грудня в студії комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" відбувся круглий стіл у прямому радіоефірі (104,0 fm) за участю голови районної ради Віктора Федаса, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Піщанського, Березнівського міського голови Руслана Пилипчука та Соснівського селищного голови Миколи Кота.

Зустріч організована за ініціативи голови районної ради в рамках заходів до Дня місцевого самоврядування, який на державному рівні в Україні відзначають 07 грудня.
Разом з ведучою передачі, директором ТРК "Березне" Лілією Горбатюк, гості студії обговорили питання реформування місцевого самоврядування району, зокрема увагу радіослухачів звернуто на реалізацію процесу добровільного об'єднання територіальних громад району. Очільники Березнівської та Соснівської громад поділилися досвідом у цьому напрямку, а представники районної влади окреслили можливі перспективи створення об'єданих громад.
В ході спілкування шанувальники ТРК "Березне" телефонним зв'язком долучалися до дискусії та задавали представникам влади свої запитання.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.