Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року – приклад національного єднання

Український народ 26 років тому на Всеукраїнському референдумі підтвердив своє бажання жити в незалежній країні та бути господарем на своїй землі.

Понад 90 відсотків українців, які взяли участь у волевиявленні, висловили тверду волю – новій незалежній державі бути!
Збулася давня мрія українців, за яку вони боролися і йшли на смерть протягом століть.

Референдум 1991 року та його результати яскраво проілюстрували історичний вибір української нації – незалежна демократична держава, що розділяє європейські цінності і для якої людина, її життя, здоров’я, честь і гідність, безпека та недоторканність є найвищим соціальним благом.

Сьогодні українці на Сході країни, як і протягом багатьох віків, знову відстоюють свою незалежність ціною власного життя. Ми вкотре доводимо собі та усьому світові, що нас не зламати, і ми ніколи не відступимося від вибору, зробленого у грудні 1991 року.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.